Etoba® 2014 yılının Ağustos ayında Tekirdağ'da misafirlerine kapılarını açmış, mangalda et ve köfte kültürüne yeni ve daha da önemlisi geniş bir pencereden bakarak faaliyetine başlamıştır

Bu çerçevede gerek lezzet sunumu gerek profesyonel hizmet anlayışıyla hızlı servis kalitesi gerek manzara ve konseptiyle gerekse de cazip fiyat alternatifleri ve sıcak atmosferiyle gün geçtikçe büyüyen Tekirdağ’ın yepyeni yüzü haline gelmiş, kısa bir süre içerisinde yemek kültürüne keyifli, lezzetli ve yeni bir yorum getirmiştir. Sürekli gelişen mönüsüyle Etoba® dünya mutfağının öne çıkan lezzetlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Arkadaşlarınızla veya ailenizle yiyebileceğiniz öğle yemeği veya akşam yemeklerinin yanı sıra Etoba®, öğlen veya akşam düzenlenen iş yemekleri için de ideal bir restorandır. Ayrıca hafta sonlarında mükemmel deniz manzarası eşliğinde keyifli bir kahvaltı ile haftanın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir yerdir.

Her gün kapılarımızı, misafirlerimize kendilerini iyi hissettirmek; samimi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla onları en iyi şekilde ağırlamak için açıyoruz. Yeni ve güncel lezzetleri yöresel tatları da katarak en şık şekilde beğenilerinize sunuyoruz.

Etoba® olarak kurumsal firmaların organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Hemen sipariş ver!