2021 Yılbaşı Yarışma Kuralları

-Kampanya 15 Kasım 2020, saat 00:00 itibariyle başlar 31 Aralık 2020 saat 23:59 itibari ile sona erer.

 

-Katılımcıların, Etoba veya Etoba Express Restoranında yediği yemek veya Etoba Express’ten eve sipariş ettiği yemek ile çekilen fotoğrafları Instagram hesaplarında Etoba veya Etoba Express konumlarını etiketleyip, #FavorimEtoba etiketiyle yaptıkları paylaşımlar ile yarışmaya katılmaları gerekmektedir.

 

-Katılımcıların Etoba ve Etobaxpress Instagram hesaplarını takip etmeleri gerekmektedir.

 

-Farklı bir görsel ile katılan katılımcılar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 

-Herkese açık profiller üzerinden yapılan paylaşımlar yarışmaya dâhil edilecektir.

 

-Bir kişi, farklı günde çekinilmiş ve paylaşılmış fotoğraf şartı olmak üzere, birden fazla paylaşım yaparak çekiliş hakkını arttırma şansına sahiptir.

 

-Kampanya sonunda (1 Ocak 2020) tüm katılımcıların isimleri etoba.com.tr web sitesinden duyurulacaktır.

 

-Kampanya sonunda paylaşılan fotoğraflar yarışma konseptine uygunluk açısından, Etoba Restoran yönetiminden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve 2 Ocak 2021 günü yapılacak canlı yayın çekilişi ile açıklanacaktır.

 

-Canlı yayında gerçekleştirilecek olan çekilişe, dileyen katılımcılar direkt olarak Etoba Express restoranına gelerek de eşlik edebileceklerdir.

 

-Kazananlar ayrıca, 2 Ocak 2021 tarihinde Facebook ve Instagram sayfaları üzerinden duyurulacaktır.

 

– Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. 5 iş günü içerisinde mesajlarına cevap vermeyen katılımcıların hediyeleri yedek listeye devredilecektir.

 

-Katılımcılar hediyelerini mesajla belirtilen tarih ve saatte Etoba Restorana gelerek teslim alacaklardır.

 

-Belirtilen tarihte gelmeyen katılımcıların hediyeleri yedek listeye devredilecektir.

 

-Etoba restoran katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

-Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 

-Yarışmaya Etoba çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz, katılsalar ve kazanmış olsalar bile hak talep edemezler.

-15 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

 

-Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 

 

-İşbu Kullanım Koşulları’nın ifasından doğacak her türlü uyuşmazlıkta, Etoba’da saklanan kişisel veriler ile Kampanya katılım koşulları bağlayıcı ve kesin delil teşkil eder ayrıca Etoba tek taraflı olarak katılım koşullarını düzenleyebilir.

 

-Kişisel verileri, iş bu Kampanya katılım SÖZLEŞMESİ’ne istinaden Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri uyarınca Etoba kullanma hakkına sahiptir Bu sözleşme ilişkisi kapsamında işlenen kişisel verileriniz ve bu verileriniz üzerindeki haklarınızla ilgili olarak daha fazla bilgi için KVKK madde 11’de belirtilen haklarınız kapsamında tarafımıza başvuru yapabilirsiniz.

 

-Kazanılacak hediye kapsamında, ÖDÜL KATALOĞU’nda yer alan ve Etoba tarafından belirlenen sınırlı üründen faydalanabilecektir. ÖDÜL KATALOĞU’nda yer alan ürünler Etoba tarafından her zaman değiştirilebilecek ya da kaldırılabilecektir.

 

-Etoba kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını tek taraflı olarak saklı tutar.

 

-Kampanya döneminden kaynaklanan yoğunluk için Etoba cezai şart olmaksızın düzenleme hakkına sahiptir.

 

-Kampanya katılım koşulları ile katılımcı itiraz hakkından gayrikabili rücu surette feragat etmiştir, Etoba tarafından belirlenen esaslara karşı defi veya ihtirazi kayıt hakkı bulunmamaktadır. Etoba tarafından belirlenen koşul ve esaslar başvuru anında tamamlanmış sayılır.

 

-Bu yarışma Etoba Restoran tarafından düzenlenmektedir.

 

-Tüm katılımcılar yarışma kurallarını okumuş ve peşinen kabul etmiş sayılır.